post

Azarts – tā ir aizraušanās, kaislība, kas roku rokā iet ar jēdzieniem “spēle”, jo gan azartspēles, gan sporta spēles un pat galda spēles ietver sevī to, kas cilvēka asinīm liek ritēt straujāk – risku un neparedzamību. Kāpēc cilvēkiem to vajag? Te noteikti nav vienas pareizās atbildes, bet visas atbildes būs vairāk vai mazāk saistītas ar psiholoģiju – kamēr viens meklē azartu, piedaloties sporta spēlēs, tikmēr cits sajūt, ka interneta azartspēles dod viņam to, kā pietrūkst reālajā dzīvē. Arī jautājums, vai tas ir labi vai slikti nav viennozīmīgs, jo arī pārlieku intensīva aizraušanās ar sportu var nebeigties labi, tāpēc neatkarīgi no tā, vai jūs interesē online azartspēles vai maratona skriešana, visur galvenais ir zināt mēru.

Azartspēles Latvijā senāk saistījās tikai ar spēļu zālēm, noplukušajiem spēļu automātiem un pa retam atradās tikai kāda greznāka iestāde, ko vērts saukt par “kazino”. Mūsdienās tiešsaites azartspēles jeb tā dēvētās interaktīvās azartspēles aizņem aizvien lielāku azartspēļu tirgus daļu. Un tas ir tikai loģiski, jo azartspēles online piedāvā daudz ko tādu, ko parastās spēļu zāles pavisam noteikti nevar. Lūk, pāris no iemesliem:

  • Pirmkārt, pieejamība. Ne visur blakus ir spēļu zāle, ne vienmēr ir iespējams tajās nokļūt kā pēc burvju mājiena. Bet, lai tiktu pie tiešsaites azartspēlēm, atliek tikai interneta meklētājā ierakstīt kaut ko tik primitīvu kā “azarta speles” un viss ir nokārtots! Neskaitāmas virtuālās spēļu zāles ir jūsu rīcībā, turklāt daļa no tām piedāvā azartspēles internetā bezmaksas!
  • Un tas, lūk, arī ir otrais punkts – azartspēles bezmaksas mēdz būt tikai internetā, kamēr īstās spēļu zāles vēl vilina ar bāra piedāvājumu, tāpēc tēriņi, visticamāk, būs neizbēgami. Protams, nevajag arī būt naiviem – azartspēles online bezmaksas vairāk uzskatāms par āķi, uz kura varat uzķerties un pēcāk notērēt tur vēl daudz vairāk naudas. Taču, ja visu dara ar apdomu, tad bezmaksas azartspēles der, lai izmēģinātu dažādas spēles un noskaidrotu, kas ir labākais.