Krista Kokina ()27.02.2012 19:26

Mana iestāšanās šajā skolā un vispār doma sākt studēt bija diezgan spontāna! Viss sākās apmēram 2 nedēļas pirms semestra sākuma, 2012.gada janvāra vidū. Strauji tuvojās Februāris, kas nozīmēja, ka daudzas koledžas un augstsklolas pātrauc jaunu studentu uzņemšanu ziemas semestrim. 
Bija drēgns sestdienas vakars, aiz loga viss bija pelēks un nomācošs. Atlaidos uz dīvāna, uz galdiņa pamanīju avīzi un nolēmu palasīt, kas noticis aizvadītajā nedēļā. Šķirstīju avīzes lapas līdz nonācu pie savām iemīļotajām Sudoku spēlēm un dažādiem matemātiskajiem uzdevumiem. Apjautu, ka ir pagājis labs laiks kopš pēdējo reizi esmu spēlējusi Sudoku vai risinājusi matemātikas uzdevumus. Pamēģināju atrisināt kādu no uzdevumiem, sapratu, ka esmu nedaudz aizmirsusi pat dažas elementārākās lietas un tikai ar grūtībām pielaužot sevi spēju tās atcerēties. Bija pagājis tikai pusotrs gads kopš vidusskolas beigšanas, bet, protams, ja zināšanas nepielieto ikdienā, tad iegūtās iemaņas ar laiku gaist, bet nekad jau nav par vēlu tās atkal uzspodrināt.
Tieši tajā brīdī nolēmu, ka jāiestājas koledžā vai augstskolā, jo negribas aizmirst visu skolā iemācīto un “laist zudumā” savas zināšanas. Tad bija jāsāk vien domāt – ko tad es vēlos apgūt un kurā koledžā vai augstskolā vēlos iestāties. Gribēju studēt kādā no Latvijas skolām, tomēr man nebūtu bijusi iespēja apmeklēt lekcijas. Tāpēc izmantoju “globālo internet tīmekli”, lai redzētu, kuras koledžas piedāvā studēt tālmācības veidā. Starp Googles piedāvātajām skolām pamanīju LKB. Apskatījos koledžas piedāvātās studiju programmas. Mani ieinteresēja IT studiju programma, patika arī studiju apguves ilgums un piedāvātie kursi šai programmai.
Lai gan Interneta plašajos resursos var atrast dažādus viedokļus par jebkuru no koledžām un augstskolām, nolēmu iestāties tieši LBK, jo viņiem bija visplašākais, labākais un man saistošākais studiju piedāvājums tālmācībai, pasniedzēji šķita atsaucīgi un skola visa kopumā likās draudzīga un pretīmnākoša. Un pats labākais veids, kā uzzināt savu vertējumu par skolu, ir pamēģināt pašai! (Nekad nespried par citu pirms neesi iepazinis.)
Ar satraukumu pēdējā janvāra nedēļā (tieši pirms semestra sākuma) nosūtīju savu pieteikumu studijām. Pirkstu galos kņudēja neziņa un iekšēji urdīja ziņkārība, vai tikšu uzņemta. Laiku pa laikam atvēru savu virtuālo pastu, lai redzētu, vai ir atnākusi kāda ziņa no koledžas. Pēc pāris dienām beidzot atnāca atbilde, vēru to vaļā, un manā sejā atplauka priekpilns smaids – tiku uzņemta!
Pašlaik ir pagājis tikai pirmais mācību mēnesis. Esmu apmierināta ar skolas piedāvātajiem materiāliem, pasniedzēju atsaucību, ja rodas kāds jautājums, ļoti patīk koledžas piedāvātie konkursi, kuros var iesaistīties jebkurš. Saprotu, ka viss atkarīgs tikai no manis un no tā, cik apņēmības pilna būšu mācīties un censties saniegt labākos rezultātus. 
Esmu priecīga, ka izvēlējos tieši šo koledžu. 🙂

Dita Zariņa (PNL2)12.02.2012 22:25

Sveiki visiem!! 🙂
Mani sauc Dita Zariņa. Studēju Latvijas Biznesa koledžā – programmēšanu.
Kāpēc tieši izvēlējos šo augstskolu un tieši šo studiju programmu??? 
Hmm, laikam jau tāpēc, ka ļoti vēlējos savu nākotni saistīt ar šādu amatu!!! 🙂
Labi, ķeršos klāt pie konkrētā jautājuma, kāpēc izvēlējos tieši šo augstskolu! Tāpēc, ka meklējot skolu, kur šādu profesiju var apgūt un ložņājot par internetu ( google.lv :D), uzgāju šo piedāvāto iespēju mācīties tieši tādu profesiju kuru vēlējos. 
Skolai arī bija piedāvājums tikt budžetā arī neklātienes studentiem, kas man liekas ļoti neparasti, jo domāju,ka neklātienē mācoties nevar studenti izmantot šādu privilēģiju kā mācīties budžeta grupā, protams aizpildot testu, kas nebūt nebija viegls, BET ES TO PAVEICU un protams, kurš nevēlētos izmantot tādu iespēju, mācīties budžetā.. 😀 Protams, zināju, ka otrajā semestrī netikšu vairs budžeta grupā, bet tā kā vēlējos savu dzīvi veidot ar šādu profesiju, nepalaidu neko garām un aizgāju mācīties.. Un ticiet man, ES NENOŽĒLOJU, jo skolā pasniedzēji ir ļoti jauki, atsaucīgi un protams izpalīdzīgi jebkurā interesējošā jautājumā. 
Tāpēc mīļie rakstu Jums, jo kā noprotat ir sācies otrais semestris un neesmu tikusi budžetā un vēlos to ļoti, ļoti.. 🙂 Tāpēc lūdzu nospiediet kreiso podziņu uz pelītes : MAN PATĪK, IETEIKT… 🙂
(LŪDZU NOBALSOJIET, TAS NAV GRŪTI UN ĻOTI VIENKĀRŠI) …
PALDIES JAU IEPRIEKŠ, .. :**:*

Dāvis Brizga (GTL2)09.02.2012 14:36

Es izvēlējos studēt LBK, jo tieši šeit ir iespēja studēt ar interneta palīdzību, tā sauktās tālmācības studijas. Man tas ir ļoti svarīgi, jo neesmu piesaistīts vienai konkrētai vietai, vēl pagājušajā gadā biju Āfrikā, Zambijā, kur strādāju ar vietējām ģimenēm un bērniem, visai iespējams, ka nākošajā gadā būšu Indijā. Esmu ieguvējs, jo tiklīdz man ir pieeja internetam, varu veltīt savu laiku studijām. Šeit jāsaka divi zaķi ar vienu šāvienu – daru to, kas man patīk un arī iegūstu izglītību.

Vēlu veiksmi!
Dāvis Brizga

Sabīne Rozīte (UDL2T)07.02.2012 22:16

Čau…!!!
Latvijas Biznesa koledžā mācos pirmo gadu un par šo skolu neko sliktu nevaru teikt. Kāpēc izvēlēties tieši LBK? Tas ir pavisam vienkārši. 
Latvijas Biznesa koledža dod iespēju divu gadu laikā iegūt augstāko izglītību Latvijas labākajā augstskolā. Šī skola dod plašu izvēles iespēju starp deviņiem mācību vieieniem, tāpēc katram ir iespēja izvēlēties sev tīkamo, kā arī ir iespējamas studijas tālmācībā, neklātienē, dienas un vakara nodaļā.
Pati studēju tūrismu un viesnīcu vadību dienas nodaļā, un esmu apmierināta ar savu izvēli. Lektori ir gana interesanti un savu priekšmetu pasniedz tā, lai ieinteresētu pat tos studentus, kas ir atnākuši ”uz kārtējo garlaicīgo lekciju.” 
Katram ir sava, radoša pieeja. Arī mani kursa biedri ir paši labākie !!! 🙂 Ar kopīgiem spēkiem, viens otru atbalstot, mums ir izdevies gana labi nokārtot sesiju. 
Katrā ziņā šī skola nespēj beigt pārsteigt savus studentus ar lieliskajiem pasākumiem, ko rīko studentu pašpārvalde. 
Esmu pilnībā apmierināta ar sav izvēli un iesaku arī Tev izvēlēties Latvijas Biznesa koledžu. 🙂

Līga Znotiņa (UTL4S)07.02.2012 19:39

Es izvēlējos studēt Latvijas Biznesa koledžā, jo mana laba draudzene pabeidza šo koledžu un ir ļoti apmierināta. Mūsdienās ir ļoti svarīga izglītība. Tāpēc izvērtējot visas mācību iestādes un apkopojot savākto informāciju, nolēmu iestāties LBK. Tā kā es daudz ceļōju un dzīvoju ļoti tālu Mehiko pilsētā, man vispiemērotākā ir tālmāciba. LBK koledžā strāda ļoti atsaucigi pasniedzēji un darbinieki. Bieži saskāros ar situācijām, kad man bija vajadzīga ātra palīdzība un informācija no LBK. Un vienmer tā tika man sniegta pienācīgā līmenī. Man ļoti patīk izvēlēta koledža un es to noteikti ieteikšu visiem saviem draugiem un paziņām. Un tie, kas nav apmierināti ar koledžu, visdrīzāk, ir paši pie tā vainīgi, jo ja tu pats mācies un visu izpildi un saņem par to pienācīgas atbildes, kāpēc, lai rastos problēmas! Un mācamies jau mēs jau priekš sevis, nevis priekš citiem. Novēlu visiem veiksmīgas mācības un skolotājiem labu mācīšanu. Mums visiem jābūt kā komandai, gan studentiem, gan pedagogiem 🙂 
Un vēlak apsveru iespēju turpināt mācības augstskolā Eisheba.
Vēlu veiksmi!

Elīna Vjakse (UNL2)07.02.2012 01:29

Man patīk šī skola, jo tās lielākais plus ir iespējas. Skaties no kuras puses vēlies-studentiem ir iespējas radoši sevi izpaust un gūt par to ne tikai gandarījumu, bet arī balvas budžeta vietu izskatā.
Arī skola nestāv uz vietas. Savā ziņā LBK ir kā students, tā ir salīdzinoši jauna un pēta kā attīstīties un kļūt labākai. Elastīga,LBK ir atvērta inovācijām un ja vien tu vēlies kaut ko mainīt, studentu pašpārvaldes durvis vienmēr ir vaļā un tās prezidenta Nr. ir zināms visiem. Manuprāt šī augstskola neatbilst stereotipiem- tā ir neprognozējama, un tādu to dara tieši studenti, kas aktīvi iesaistās koledžas dzīves procesā .
Līdz šim es neesmu bijusi sabiedriska, taču zinātniskie eksperimenti, dažādi konkursi un pasākumi ir manī radījuši pozitīvu azartu piedalīties un izmēģināt jaunas radošas un pat trakas lietas.