post

Universitātes dzīves neatbilstība, it īpaši ar jauno pievienoto spiedienu COVID-19 veidolā, var nozīmēt, ka universitāte var būt neticami biedējoša un vientuļa pieredze. Rezultātā daudzi studenti pievēršas azartspēļu spēlēšanai. Azartspēles ir ļoti izplatītas universitātes studentu vidū. Lielbritānijas Nacionālā veselības dienesta aptauja atklāja, ka 47 procenti studentu Lielbritānijā pēdējo 12 mēnešu laikā ir spēlējuši azartspēles internetā un ka katrs desmitais students ir izmantojis daļu vai visu savu studentu aizdevumu azartspēlēm. Šie cipari ir ļoti lieli un beidējoši.

Bet kāpēc studenti sāk azartspēles? Mājas ilgas bieži ir galvenais faktors, kāpēc studenti sāk azartspēles, un “azartspēles bieži tiek izmantotas kā uzmanības novēršana no viņu domām un jūtām”. Daudziem studentiem universitātes uzsākšana ir pirmā reize, kad viņiem nācies rīkoties ar tik lielu naudas summu. Kad ienāk jūsu studentu aizdevums, ir vilinoši sākt to tērēt. Visa šī liekā nauda noved pie tā, ka studenti pirmo reizi izmēģina azartspēles.

Visiisi azartspēļu veidi var izraisīt ļoti lielu atkarību, taču tiešsaistes azartspēles, visticamāk, patiks studentiem visvairāk, un tieši šis kazino veids rada vislielāko atkarību studentos un gados jaunos spēlētājos. Dažiem studentiem tā ir sajūsmas sajūta, kas rodas, gaidot uzvaru, kas azartspēles padara tik atkarīgas. Šī sajūta ir līdzīga ziņojuma sūtīšanai kādam, ar kuru mēģināt satikties un gaidāt viņu atbildi. Pati uzvara ir kā “ārkārtīga pacilātības sajūta” vai “neuzvaramības sajūta”. Kad studenti izmanto azartspēles lai aizbēgtu, viņu izvēlētā azartspēļu forma ir ļoti vienkārša un atkārtojama – tādas kā spēļu automāti vai bingo.

Ja jums rodas kāda no šīm pazīmēm, jums var būt problēmas ar azartspēlēm: spēcīga vēlme spēlēt azartspēles, Intereses zudums par lietām, kas jums agrāk patika, piemēram, zvanīšana uz mājām, draugu satikšanās, interese par studijām, nepieejamas naudas summas tērēšana, kas jums nemaz nav un visa sava brīvā laika pavadīšana spēlējot.

Ir vairāki praktiski soļi, kas jums jāveic, ja uzskatāt, ka jums ir vai ir kāda azartspēļu problēma. Pirmais, kas jādara, ir bloķēt tiešsaistes azartspēļu kontu. Lai gan bloķētāja ievietošana azartspēļu vietnēs un reģistrēšanās sevis izslēgšanai atņems iespēju spēlēt azartspēles, šie resursi neatņems vēlmi spēlēt azartspēles, tāpēc jāmeklē profesionāla palīdzība.

Azartspēļu ieraduma pārtraukšana var būt grūts ceļš, kas var būt līdzīgs pat narkotisko vielu, alkahola vai cigarešu ārstēšanas procesam.