Koledžas rīko Atvērto durvju dienas ar mērķi piesaistīt abiturientus augstskolai, lai atbildētu uz visiem interesējošiem jautājumiem par iestāšanās nosacījumiem, apmācības programmām un citiem ar tiem saistītiem būtiskiem aspektiem.

Atvērto durvju dienas Latvijas biznesa koledžā.

„Atvērto durvju dienas” ieguvušas savu nosaukumu pateicoties tam, ka, lai iekļūtu koledžā, jāuzrāda studentu apliecība, bet „Atvērto durvju dienās” koledžu var apmeklēt jebkurš cilvēks.

Ne visas Latvijas koledžas rīko „Atvērto durvju dienas” katru dienu. LBK dod unikālu iespēju katram interesentam viņam izdevīgā laikā apmeklēt koledžu un iegūt nepieciešamo informāciju par apmācības nosacījumiem koledžā. Mēs cenšamies, lai informācijas ieguves process LBK būtu maksimāli ērts un noderīgs tieši Jums, pieteikšanās studijām – vienkārša un neprasa daudz laika.

Mēs esam priecīgi uzklausīt katru no Jums, tādēļ LBK organizē „Atvērto durvju dienas” darbadienās no plkst. 10.00. līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00.

LBK: Augstākā izglītība, licencētu programmu studijas, koledža ielūdz Jūs uz „Atvērto durvju dienām”!

LBK ( Latvijas Biznesa Koledža) – valsts akreditēta Augstākās Izglītības Iestāde, kas darbojas Latvijas Republikas teritorijā. Visas studiju programmas ir ieguvušas LR Izglītības un Zinātnes Ministrijas licences un starptautisku akreditāciju. Studijas LBK dod Jums vienreizēju iespēju iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Ja Jūs esat nolēmuši iegūt izglītību LBK, mēs gaidām Jūs!

LBK: „Atvērto durvju dienas” – katru dienu! Augstākā izglītība, studiju process LBK.

Koledžas informācijas centra darbinieki pastāstīs Jums par studiju procesu, kā arī par studentu brīvā laika pavadīšanas iespējām, atbildēs uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem.

Jūs varat ierasties viens vai ar draugiem, satikties ar jebkuru no mūsu darbiniekiem un uzdot tiem Jūs interesējošus jautājumus.

LBK – tā ir garantēta studiju kvalitāte un augstākā izglītība beidzot mūsu koledžu. Ja Jūs neatrodaties Latvijā, bet Jūs interesē studijas LBK, mēs priecāsimies atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem izmantojot elektroniskā pasta pakalpojumus On-line režīmā: Uzdot jautājumu

LBK – augstākā izglītība- „Atvērto durvju dienas” – katru dienu!