Studiju maksā ir iekļauts viss, kas nepieciešams veiksmīgai zināšanu apguvei:

Lekciju apmeklējums (t.sk. angļu vai vācu valoda un datorkursi), privātās konsultācijas visos priekšmetos (mums ir nelielas grupas, tādēļ laika pietiek katram mūsu studentam), visnepieciešamākie izdales materiāli, metodisko materiālu izmantošana,  bibliotēku lasītāja karte, prakses nodrošināšana utt.

Banku kredīts ar valsts garantijām ir radīts tādēļ, lai studentiem būtu vieglāk apmaksāt studijas. Banku kredīts ir ērta un pārdomāta apmaksas forma. Rekomendējam izmantot banku kredītu studiju apmaksai. Mēs palīdzēsim noformēt visus dokumentus kredīta noformēšanai. Rekomendējam arī iepazīties ar bankas nosacījumiem kredīta saņemšanai

Par augstākās izglītības finansēšanu no ES fonda

Nodarbinātības valsts aģentūra ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu piedāvā bezdarbniekiem ar augstāko vai nepabeigtu augstāko izglītību iespēju apgūt pirmā līmeņa augstākās izglītības programmas. Studiju laikā bezdarbniekam ik mēnesi tiks maksāta stipendija 70 Ls apmērā. Pieteikties mācībām bezdarbnieki varēs jebkurā NVA filiālē, līdzi ņemot pasi, kā arī dokumentus par iegūto augstāko izglītību vai augstākās izglītības pārtraukšanu. Par Eiropas savienības fonda līdzekļiem mācības var turpināt jebkurā LBK studiju programmā. Uzziniet sīkāk LBK Informācijas centrā.

Studiju maksa

Nodaļa Maksa par semestri Valūta 
Tālmācības nodaļa 420LVL  
Dienas nodaļa397LVL  
Vakara nodaļa365LVL  
Neklātienes nodaļa365LVL
Aplūkot cenas EUR
Piedāvājam 50% atlaidi no pirmā semestra studiju maksas 
tiem, kas saņēma vidējās izglītības atestātu 2009., 2010. vai 2011. gadā un iestājas dienas nodaļā. Piedāvājums neattiecas uz tiem, kam piešķirts budžeta finansējums.